רוצים לדעת ולהכיר אותנו? מה התפיסה שלנו, ומי אנחנו? מי ומה עומד מאחורי ד"ר ויטמין?

ברוכים הבאים לעולם של
ד"ר ויטמין!

את הרעיון שמאחורי ד"ר ויטמין הגה ראש החברה, מר. חגי ידידיה - מומחה לאיכות תוספי תזונה. כמומחה בתחום מר ידידיה נחשף לאיכות הנמוכה של רוב תוספי התזונה בשוק, ולקושי העצום למצוא תוספים איכותיים גם למי שחפץ בכך ומוכן לשלם על כך!

דרך קבע חגי השקיע זמן רב במשימה המאתגרת: איתור תוספי תזונה איכותיים, כגון ויטמינים או מינרלים שנספגים, ואינם גוררים לריבוי תופעות לוואי. למשל: ברזל שלא גורר עצירות. אבץ שלא גורר בחילה. מגנזיום שלא גורר שלשול, סידן שאינו גורר הסתיידות, וכו'.

הפתעה: זה ממש לא טריוויאלי, ואף לא תמיד אפשרי! מסתבר שהרוב הארי של הויטמינים והמינרלים בשוק אינם איכותיים, מעובדים באופן קיצוני, רוויים ברכיבים לא-פעילים סינטטיים מזיקים, ואף מתנגשים זה עם זה או עם גופינו!

כמומחה חגי איתר תוספים איכותיים ובנה פרוטוקולי צריכה, עבור לקוחותיו להם ייעץ בנושא. לימים גם מומחים בתחום החלו להתייעץ עם מר ידידיה, לרבות רופאים, נטורופתים, ועוד.

כך נולד החזון של ד"ר ויטמין: לייצר בארץ ולמכור לציבור בישראל, תוספי תזונה מהאיכותיים ביותר שיש. כאלו שכול אחד מאיתנו ירצה לצרוך בעצמו, וגם לתת לילדיו או להוריו. תוספי תזונה שאפשר יהיה פשוט לסמוך עליהם. לדעת שהם מעולים, נספגים, שיש מאחוריהם מחשבה, מחקר ומדע.

מאחורי התפיסה הזאת עומדים צוות היועצים שלנו, כמות גם השקעה בקריאת יותר מאלף מחקרים (!), פיתוח פורמולות, ייבוא חומרי גלם איכותיים, והנחלת פדריגמות ייצור מתקדמות.

מאחורי חברת ד"ר ויטמין עומד צוות יועצים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, שכולל: רופאים מומחים, נטורופתים, הומאופתים, מטפלים ברפואה סינית, אוסתאופתים, מדקרים, דיאטנית קלינית, ויצרני תוספי תזונה מובילים בעולם.

נבט - רגע לפני הפריחה
אודות מנכ"ל החברה

חגי ידידיה

חגי ידידיה Haggai Yedidya

חגי ידידיה, מנכ"ל ד"ר ויטמין בע"מ, בעברו היה איש הי-טק והון סיכון, מנטור שליווה מנכ"לים של חברות סטארט-אפ שעשו אקסיטים במאות מיליוני דולרים, Public Speaker,  מרצה אורח באקדמיה, וכן יזם שהקים וניהל עסקים וחברות, לרבות את חברת הסטארט-אפ עטורת הפרסים Cyber DriveWare, שפעלה בתחום סייבר סקיוריטי, גייסה מימון ממשקיעים ואף קיבלה מימון ממערכת הביטחון שאמרהשהחברה ופיתוחיה אסטרטגיים לביטחון המדינה!

בעולם הבריאות והרופאה הטבעית מר. ידידיה פועל מזה שנים, אך ללא כל הסמכה בתחום. אולי מסיבה זאת בדיוק, תחום ההתמחות של חגי הוא תחום שכלל לא ניתן לרכוש בו תעודה או הסמכה: איכות תוספי תזונה, ופורמולציה של תוספי תזונה. כלומר: היכולת להבדיל בין רכיב או תוסף איכותי ללא-איכותי, היכולת לבנות פרוטוקול צריכה של תוספים ובניית פורמולציה של תוספים. פורמולציה שתמנע התנגשויות בין רכיביה, שתשלב בין רכיבים סינרגיים ומשלימים.

לפני שהקים את חברת ד"ר ויטמין בע"מ, מר. ידידיה עבד כיועץ מומחה בתחום, וסיפק ייעוץ בשוטף לאנשים "רגילים", כמות גם לרופאים מומחים, נטורופתים, תזונאים, מטפלים ברפואה סינית, ועוד.

כיום חגי משלב בין עולמות התוכן שלו: כחוקר, יזם ואיש הי-טק, לעולם התוכן שלו בתחום תוספי תזונה, לטובת פיתוח פורמולות, ייבוא חומרי גלם ויישום פרדגימות חדשניות בתחום ייצור תוספי התזונה. הכול כדי להביא לשוק בשורה בדמות תוספי תזונה איכותיים יותר ממה שנהוג בשוק, במחיר שווה לכול נפש.
כמה מילים אודות...

צוות המומחים של דוקטור ויטמין

את חברת ד"ר ויטמין בע"מ מלווה צוות יועצים מקצועי, שכולל את:

ד"ר חיים רוזנטל

רופא משפחה, מומחה בהומאופת

ד"ר רוזנטל חיים הוא בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. כבר בשנת 1978 היה לראשוני הרופאים ההומאופתים בישראל. בשנת 1989 ד"ר רוזנטל ייסד את בית הספר הישראלי להומאופתיה, שהכשיר את רוב ההומאופתים בישראל. ד"ר רוזנטל גם מרצה ומעביר סדנאות בהומאופתיה בכל רחבי העולם.

ד"ר דיצה ברון

רופאה, מומחית ברופאה סינית

ד"ר דיצה ברון, רופאה שעובדת בקופת חולים כללית בתפקיד רופאת משפחה, וכן בעלת קליניקה פרטית שמטפלת ברפואה סינית, בטיפול במגע ובשיטות משלימות נוספות.

רון יפה

נטורופטית N.D, M.T.O.M, DHS, CFMP)

רון יפה הוא נטורופת מוסמך, מומחה לרפואה פונקיציונלית, בעל יותר מ- 20 שנות ניסיון ומומחיות בטיפול במחלות כרוניות, אוטואימוניות, מחלות מטבוליות, פיברומיאלגיה, תשישות כרונית, אנטי אייג’ינג ועוד. השכלתו כוללת תואר שלישי (דוקטורט).

רון יפה הינו מומחה לטיפולים פונקציונליים, טיפולי נטורופתיה ודיקור סיני המשלב טיפול אלטרנטיבי.

מר יפה מרצה ומתראיין באירועים רבים בישראל ובעולם בנושא תוספי התזונה והטיפולים האלטרנטיביים. כמו כן, הוא כותב מאמרים שמתפרסמים במגזינים מובילים בתחום. רון יפה הנו נציג בלעדי של כמה מעבדות אלטרנטיביות באירופה ובאמריקה, מומחה לבדיקות מעבדה מתקדמות ותוספי תזונה. כמו כן, הוא מופיע לעתים קרובות בפאנלים בתקשורת המשודרת בנושאי בריאות.

בטיפוליו, משתמש רון בבדיקות מעבדה ייעודיות כדי למצוא את שורש הבעיה ולא רק לטפל בתסמיניה. כך למשל, הוא מעיד כי דיכאון יכול להופיע עקב היעדר איזון בחיידקי המעיים, או בשל חוסר תזונתי מסוים, הרעלת מתכות כבדות, בעיה בבלוטת התריס ועוד. את הגורמים לבעיות אפשרי לאתר כיום דרך בדיקות מעבדה פונקציונליות, וכך לגבש תכנית מדויקת לטיפול, בהתאמה אישית למטופל.

ניסיונו של מר רון יפה כולל:

  • הפעלת קליניקות בישראל ובארה”ב
  • Whole Foods ארה”ב – ניהול מחלקת תוספי תזונה
  • חשיפתם של מעוטי יכולת לטיפולים הסיניים וטיפול בהם
  • טיפולי פסיכאטריה סינית וטיפול בשיטות Branches ו-Stems
  • פיתוח שיטת W.H.A.T – המשלבת עקרונות מן הטיפולים הסינים והנטורופתיה עם דמיון מודרך

מר יפה חבר בארגונים הבאים:

  • Institute of Functional Medicine
  • American Functional Medicine Association
  • American Academy of Anti-Aging Medicine
  • American Naturopathic Medical Association
  • אגודת הנטורופתים בישראל, נטורופת רשום R.Na 10554

אירית רינסקי

נטורופתית

גב' אירנה רינסקי היא נטורופתית מוסמכת, שעוסקת בנטורופתיה וארומתרפיה, וכן מוסמכת ברפלקסולוגית. היא עובדת בקליניקה פרטית בשיתוף עם פר' שמואל לויט (רופא מומחה לאנדוקרינולוגיה), וכן היא חלק מהצוות האנדוקרינולוגי באסותא. את התמחותה גב' רינסקי ביצעה במרפאות לרפואה משלימה בבית חולים אסף הרופא.

אירית בעלת ניסיון של יותר מ- 12 שנים בטיפול בטווח רחב של בעיות ובעיקרן: מחלות אוטואימוניות ובעיות עם רקע גנטי (סוכרת סוג 1, בלוטת התריס, זאבת, דלקת מפרקים, אטופיק דרמטיטיס, אסטמה, פסוריאזיס, טרשת נפוצה ועוד), בעיות הורמונליות (סוכרת סוג 2, בלוטת התריס, פריון גבר ואישה, הגדלת פרוסטטה, אוסטאופורוזיס ועוד), סרטן, בעיות עור ושיער (אקנה, נשירת שיער ועוד), בעיות אורולוגיות ונפרולוגיות, מחלות מערכת עיכול (מחלות דלקתיות, דיבטיקוליטיס, טחורים, פיסורה, בקע סרעפתי, הליקובקטר פילורי), השמנה, היפרלפידמיה, יתר לחץ דם, מחלות מפרקים (שגדון), מחלות ילדים ועוד.

מזה שנים שאירית עובדת בשיתוף פעולה עם פר' שמואל לויט, שגם הוא מטפל ומרפא מחלות אוטואימוניות ובעיקרן סוכרת, לחץ דם גבוהה, ועוד, כאשר מטרת הקליניקה היא לרפא מטופלים באופן מלא וללא תלות בתרופות. 

ד"ר פאדי אמארה

רופא שיניים ביולוגי

ד"ר פאדי אמארה הוא רופא שיניים כללי וחירום, ביולוגי, בעל מומחיות בהחלפת סתימות אמלגם בסתימות שבנויות מהחומרים האיכותיים והידידותיים ביותר לגוף האדם, תוך עבודה לפי הפרוטוקולים המחמירים ביותר לצורך הגנה על המטופל, מהנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהחלפת הסתימות. 

100
שנות אדם
16
תוספי תזונה ייחודיים מהאיכותיים בעולם!
10
רופאים מומחים ויועצים מקצועיים
2
קווי מוצרים ייחודיים