מי אנחנו

אנחנו חברת ד"ר ויטמין בע"מ. כתובת האתר שלנו היא: https://drvitamin.co.il

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). כל עוד התמונות אינן עוברות אופטימיזציה (ככול שזאת לא תתבצע מיידית עם העלאת התמונות), המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר. עם זאת, באתר מופעל תוסף שמבצע אופטימיזצייה לתמונות שאמור לעבד אותן ו"לטהר" אותן עם העלתן.

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה, או לתקופה אחרת כפי שיוגדר בתהליך בניית ועדכון האתר. במידה והאפשרות לבחור האם לשמור את הפרטים אינה זמינה, אז יש להניח שאנו רואים בעצם מילויים הסכמה לכך.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, כנראה שנגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

התוכן המוצג נכון כפי הניתן למועד כתיבת שורות אלו, ועלול להשתנות מעת לעת עם בניית האתר, שדרוגים אוטומטיים של גרסאות, וכו'.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

אם תבקשו לאפס את הסיסמה, כתובת ה-IP שלכם תיכלל באימייל לאיפוס שיישלח.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות, ככול שקיים.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל, ו/או על-ידי שירות ידני, על-מנת לאפשר את פרסומן. ככול שהתגובות מנוהלות על-ידי תוסף צד שלישי, הרי שפרטים כלשהם יישלחו גם לתוסף. כנ"ל ביחס לצ'אט ולתוספי צד שלישי אחרים שהאתר מכיל.

היבטים נוספים

ייתכן שמדיניות הפרטיות המוצגת להלן אינה מלאה ו/או ממצה ואף אינה מדויקת או נכונה. הדבר עלול לקרות בתום לב. בניית אתר אינטרנט היא משימה מורכבת מאוד ובתוך כך אנו (כמות כל אתר) מתבססים על אינספור כלי צד-שלישי.

בתוך כך אנו עושים את המיטב כדי לפעול לפי Best Practices משלל היבטים. אך ייתכנו פערים בין הרצוי למצוי ואף בין הידע שלנו לבין מה שקורה בפועל.

.כדי לקבל את מדיניות הפרטיות המלאה יש לפנות לחברה ולבקש אותה. ניתן לבקשה באמצעות פרטי הקשר שמפורטים בטופס יצירת קשר כאן. נבקש להסביר עם הפנייה מהי סיבת הפנייה, מהותה ומטרתה. תודה מראש על ההבנה.