משלוחים ואספקה

שיטת שילוחמידע נוסףמחיר מסובסד
שילוח ל- 1,200 נקודת איסוף הפזורות בכול הארץאספקה תוך כ- 1-4 ימי עסקים (בדרך כלל תוך 2 ימי עסקים). למקומות מרוחקים כגון אילת, רמת הגולן, מעבר לקו הירוק, בקעת הירדן, וכו', אספקה לפעמים איטית יותר. ניתן לבחור את נקודת החלוקה בעמוד התשלום.20 ש"ח, משלוח חינם לכול הארץ בהזמנה מעל 500 ש"ח
שילוח מדלת לדלת, לכול הארץאספקה תוך כ- 1-3 ימי עסקים (בדרך כלל תוך 1-2 ימי עסקים). למקומות מרוחקים כגון אילת, מטולה או עפולה, מעבר לקו הירוק, בקעת הירדן, וכו', תיתכן אספקה איטית יותר. 20 ש"ח (מחיר מסובסד) משלוח חינם לכול הארץ בהזמנה מעל 500 ש"ח
שילוח באותו היום - מומלץ!אספקה ישירות מד"ר ויטמין לבית הלקוח (או לכול כתובת מבוקשת) תוך שעות ספורות או תוך יום עסקים, בהתאם לשעת ביצוע ההזמנה. הגעה לערים הבאות בלבד: תל אביב-יפו, רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, בני-ברק, סביון, גני תקווה, פתח-תקוה, הוד השרון, כפר סבא, בית ברל, רעננה, גבעת ח"ן, הרצליה, גליל ים, כפר שמריהו, רמת השרון, רשפון, יקום, שפיים, געש, רמות השבים, כפר מל"ל, ירקונה, גני עם, כפר יעבץ, כפר חיים, ארסוף, בני ציון, עדנים, גן חיים, חרוצים, שדה ורבורג, צופית, אלישמע, בצרה, ניר אליהו.

בוטל: פיילוט משלוחים בו ביום גם לערים הבאות: ראשון לציון, נס ציונה, יבנה, רחובות, בית דגן, לוד, באר יעקב, רמלה, גדרה והסביבה הקרובה.

ניתן להתקשר על מנת לברר הגעת משלוח בו ביום ליישובים שאינם מפורטים.

ניתן לקבל שילוח גם ליעדים מרוחקים בתוך שעות ספורות באמצעות שירות זה, בעלות גבוהה (קצת פחות מעלות מונית).

שילוח זה הוא המומלץ ביותר מהסיבה שהמשלוח לא מאוחסן במחסן חברת השליחויות, לא אובד בדרך, אלא מגיע ישירות מנקודה א' (ד"ר ויטמין) לנקודה ב' (הלקוח). המשלוח מגיע צ'יק צ'ק ונמצא בדרכים שעות ספורות לכול היותר!

משלוח בו ביום מסופק בשעות 10:30 - 16:00, או בשעות 14:00 - 18:30. יש לרשום בהערות בעמוד התשלום את שעות האספקה המובקשות. על הלקוח להיות זמין טלפונית בשעות אספקת המשלוח. השליח מתקשר לפני מסירה. ככול שהלקוח אינו זמין טלפונית השליח מנסה שוב ואז מחזיר לנו את המשלוח ומחייב כפול. במידה והלקוח אינו זמין טלפונית אך מבקש שהשליח יניח את המשלוח ליד הדלת / לשומר בכניסה / בארון החשמל / וכו', יש להשאיר הנחיות ברורות לשליח בהערות של ההזמנה.
35 ש"ח
שילוח בטמפרטורה מבוקרת, באישור משרד הבריאות
(לא פעיל בשל המחיר היקר וחוסר ביקוש)
מתאים למשלוח פרוביוטיקה. שילוח ברכבים מיוחדים שכוללים בקרות טמפרטורה ייעודיות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות, כדי להבטיח את הקירור בכול רגע ורגע. המשלוחים נאספים מד"ר ויטמין מידי יום ב'. אספקה תוך כ- 1-3 ימי עסקים. למקומות מרוחקים תיתכן אספקה איטית יותר. 50 ש"ח (מחיר מסובסד)
איסוף עצמימהרצליהללא עלות, בתיאום מראש
נוסף והחזרותניתן לרשום הערות מיוחדות לשליח בעמוד התשלום, בשדה הערות. למשל: את קוד הכניסה לבניין, בקשה להשאיר את החבילה ליד הדלת או בארון החשמל במידה ואין מענה, וכו'.

השילוח אינו מבוצע על-ידי חברת ד"ר ויטמין בע"מ אלא באמצעות חברות שליחויות שאנו שוכרים את שרותיהן לצורך כך. נכון למועד כתיבת שורות אלו (אפריל 2024), חברת השליחויות שמבצעת את רוב משלוחי החברה היא סוסנה. כיוון שהחברה נרכשה על-ידי צ'יטה, אז המשלוחים נשלחים באמצעות צ'יטה. למשלוחים בו ביום אנו משתמשים בשירות של GetPackage.

לעתים קורות תקלות בשילוח, והדבר אינו בשליטתנו. החלפנו מספר חברות שליחויות ולמדנו את הנושא לעומק. מסתבר שכול חברות השילוח סובלות מתקלות ובעיות שירות כאלו ואחרות, והדבר כאמור, אינו בשליטתינו. אנו עושים הכול כדי לתת שירות ללקוח וניתן לפנות אלינו במקרים של בעיה.

ברוב המקרים אנו מכינים את המשלוחים בתוך יום עבודה מרגע קבלת ההזמנה. במקרים חריגים זמן התגובה עלול להיות איטי יותר.

מעת לעת קורה שחברת השליחויות לא עומדת בהתחייבות שלהן כלפינו ואינה מספקת הזמנות במועד המחייב בחוזה מולנו. אנו עושים כפי מיטב יכולתנו לתת שירות מצוין ללקוחותינו, לפעול מול חברת השליחויות, ולעדכן את הלקוח בזמן אמת, ומבקשים גמישות והבנה מצד לקוחותינו, במקרים שכאלו.

אפשרויות השילוח עשויות להשתנות מעת לעת, בהתאם לשינויים שקשורים בחברות השילוח. כמות כן ייתכנו נסיבות שיבטלו את סיבסוד המשלוח ו/או יגררו התייקרות או הוזלה של עלות המשלוח, מסיבה זו או אחרת. בסופו של דבר, המחיר הקובע הוא המחיר שמופיע בעגלת הקניות כמות גם בעמוד התשלום.

אפשרויות המשלוח ועלותן מופיעות בעגלת הקניות, שם תוצג עלות המשלוח לעגלת הקניות הספציפית שנבחרה. את המדיניות המלאה של האתר לרבות בנושא משלוחים, אספקה, החזרות, פרטיות וכו', ניתן למצוא כאן.

במידה והלקוח אינו זמין לקבלת המשלוח / המשלוח אינו נאסף על-ידי הלקוח מנקודת המסירה, וכו', אז הלקוח יחויב בעלות המשלוח בפועל בגין שליחת המשלוח והשבתו אלינו. למשל: אם לקוח הזמין משלוח במשלוח בו ביום, ולא היה זמין לקבלת המשלוח מהשליח אז הלקוח יחויב בעלות המשלוח כולל השבתו אלינו. או אם הלקוח לא אסף את המשלוח מנקודת חלוקה או לא היה זמין לקבלו מהשליח חרף מספר ניסיונות אספקה כנהוג בחברת השליחויות. ככול שהלקוח לא שיתף פעולה ומשלוח עם פרוביוטיקה לא סופק, הפרוביוטיקה הספציפית נשמרת תסופק ללקוח ולא ניתן להחליפה באחרת.

בהזמנות במשלוח בו ביום, אם הלקוח לא רשם בהערות את השעות המבוקשות (10:30 - 16:00 או 14:00 - 18:30), אז נוציא ללקוח את המשלוח הקרוב ביותר שנוכל, או שנפנה ללקוח ונמתין עם שליחת המשלוח עד לקבלת תשובה מהלקוח. נפעיל שיקול דעת בנושא.

במידה והלקוח מילא פרטיים לא נכונים, והדבר גרר את החזרת המשלוח אלינו, הלקוח יחויב בעלות המשלוח המלאה והלא-מסובסדת ("כפולה") כולל השבתו אלינו. באחריות הלקוח למלא פרטים נכונים לצורך אספקת הזמנתו, כמות גם להיות זמין טלפונית לצורך קבלת המשלוח. במידה והלקוח אינו מקבל הודעות SMS (טלפון כשר), יש לרשום זאת בהערות כדי שנפעל בהתאם.

החזרות: זוהי אינה מדיניות ההחזרות, ומידע נוסף ומקיף בנושא החזרות נמצא בדף מדיניות ההחזרות באתר. ככלל, בארץ לפי חוק אין אפשרות החזרה לתוספי תזונה.

החזרות יבוצעו לחברתינו בלבד. אין להחזיר באופן שמחייב אותנו לפעול לצורך קבלת / איסוף ההחזרה כגון החזרה לנקודת איסוף או החזרה לסניף דואר (כך שצריך ללכת לדואר לאסוף את ההחזרה), וכו'.

החזרת פרוביוטיקה: לא ניתן להחזיר תוספי תזונה ובמיוחד לא פרוביוטיקה.
 
payment-and-delivery.jpg